System Opoterm

opoterm2 Innowacyjny system rolet nadstawnych jest nową propozycją firmy Aluprof dla tych, którzy oczekują nowoczesnego, wszechstronnego oraz dającego poczucie bezpieczeństwa systemu.System został zaprojektowany z myślą o użytkownikach, bazując na opiniach i wskazówkach architektów i projektantów oraz własnym wieloletnim doświadczeniu w konstruowaniu i produkcji systemów roletowych.Jest to system bardzo uniwersalny i wszechstronny umożliwiający montaż bez zabudowy, z zabudową częściową bądź całkowitą. Przemyślana konstrukcja systemu umożliwia wykonanie pojedynczej rolety a także zestawu rolet w jednej skrzynce.Szczególną zaletą systemu jest możliwość wyboru sposobu rewizji od dołu lub od czoła skrzynki nawet przed końcowym montażem całej rolety.

Elementy systemu Opoterm

OPOTERM_profil_poszerzajacy

Pokrywa boczna z wycięciem w dolnej części

Wprowadzony został nowy kształt pokryw bocznych z wycięciem w dolnej części. Zmiana w kształcie boku niesie ze sobą znaczne korzyści, gdyż wycięcie to umożliwia wsunięcie i wysunięcie skrzynki na ramie okiennej bez potrzeby jej zatrzaskiwania. Udogodnienie to jest bardzo pomocne przy większych szerokościach skrzynki. Pozostałe elementy skrzynki nie uległy zmianie. Boki są dostępne w dwóch kolorach: białym i brązowym.

 OPOTERM_pokrywa_z_wycieciem

Profil poszerzający skrzynki

W ofercie pojawił się także profil poszerzający skrzynki. Profil poszerzający skrzynki ten daje możliwość montowania skrzynek w Systemie Opoterm na ramach okiennych o szerokości do 102 mm  z zachowaniem rewizji dolnej. Montowanie skrzynek na tej szerokości ramy nie wiąże się ze zmianą wszystkich akcesoriów skrzynki, a jedynie z dodaniem jednego dodatkowego profilu. Profil dostępny jest w kolorach: biały, brązowy, szary antracyt, złoty dąb, mahoń, orzech, winchester, dąb ciemny.

Materiały reklamowe

Pobierz ulotkę