Segmentowe

VENTE K2 RC

00-5-255x300

TŁOCZENIE WĄSKIE

Uniwersalny, popularny wzór, pasujący do domów w rozmaitych stylach. Jednym z atutów tego tłoczenia, jest atrakcyjny stosunek ceny, do wysokiej jakości bram.
 • TERMOIZOLACJA
  od uw=1,05  [W/m2K] dotyczy bramy o wymiarach 5000×2450
 • 5 LAT GWARANCJI
 • PRODUKT NA WYMIAR

VENTE K2 RS

passat_027-1-255x300

TŁOCZENIE SZEROKIE

Wzór, który sprawdzi się zarówno w domach o klasycznym, jak i nowoczesnym wyglądzie. Interesująca alternatywa dla przetłoczeń wąskich.
 • TERMOIZOLACJA
  od uw=1,05  [W/m2K] dotyczy bramy o wymiarach 5000×2450
 • 5 LAT GWARANCJI
 • PRODUKT NA WYMIAR

VENTE K2 RA

00-1-255x300

TŁOCZENIE W KASETONY

Wzór bram, który polecamy osobom ceniącym urok i ciepło domów o tradycyjnym lub rustykalnym charakterze.

 • TERMOIZOLACJA
  od uw=1,05  [W/m2K] dotyczy bramy o wymiarach 5000×2450
 • 5 LAT GWARANCJI
 • PRODUKT NA WYMIAR

VENTE K2 RM

00-255x300

V – PROFILOWANIE

V-profilowanie zapewnia bramom wyjątkowy, nowoczesny wygląd. Innowacyjna forma, która idealnie komponuje się z najnowszymi trendami architektonicznymi.

 • TERMOIZOLACJA
  od uw=1,05  [W/m2K] dotyczy bramy o wymiarach 5000×2450
 • 5 LAT GWARANCJI
 • PRODUKT NA WYMIAR

VENTE K2 RF

00-3-255x300

BEZ PRZETŁOCZEŃ

Elegancka, prosta forma – dobrze komponuje się z różnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Styl tej bramy podkreślić można stosując dodatkowo oryginalne detale dekoracyjne. Wybór kilkudziesięciu oklein, pozwala zachować jednolitą kolorystykę stolarki otworowej całego domu

 • TERMOIZOLACJA
  od uw=1,05  [W/m2K] dotyczy bramy o wymiarach 5000×2450
 • 5 LAT GWARANCJI
 • PRODUKT NA WYMIAR

gate-functions-03-150x95

BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWNIKÓW

Napędy stosowane w naszych bramach posiadają w standardzie wyłącznik przeciążeniowy, który unosi bramę o ok. 10 cm, w momencie gdy ta napotka na opór. Bramę automatyczną można też wyposażyć w fotokomórkę. To dodatkowe zabezpieczenie uniemożliwi zamknięcie urządzenia, jeśli w świetle bramy znajdzie się przeszkoda.

gate-functions-04-150x95

BEZPIECZNY KSZTAŁT PANELI

Segmentom bram nadaliśmy specjalnie zaprojektowany, bezpieczny kształt, chroniący palce.

zabezpieczenie_przeciwko_peknieciu_sprezyn_m-150x138 ZABEZPIECZENIE PRZED OPADNIĘCIEM BRAMY
W każdej bramie, bez wyjątku, zamontowane jest dodatkowe zabezpieczenie przed opadnięciem bramy w przypadku zerwania sprężyny. Opatentowaliśmy również rozwiązanie, które umożliwiło zastosowanie tego zabezpieczenia w bramach ze sprężynami naciągowymi.


panel_warstwy_m-150x103
DOSKONAŁA TERMOIZOLACJA
W bramach segmentowych zastosowaliśmy tzw. ciepłe panele o grubości 40 mm, wypełnione pianką poliuretanową i uszczelniliśmy bramę na całym obwodzie oraz miedzy segmentami. Dla bramy o wymiarach 5000 x 2250 (podwójnej) współczynnik przenikania ciepła U wynosi zaledwie U=1,09 W/(m²K).
luk_gorny_m-150x134

BRAMA NAPRAWDĘ CIEPŁA

Aby uzyskać maksymalną termoizolacyjność dodaliśmy także dwie wargi przy dolnej uszczelce między panelem, a podłożem. To rozwiązanie pozwala zatrzymać cyrkulację powietrza w miejscach, którymi mogłoby uciekać ciepło. Właśnie dzięki dbałości o takie detale nasze bramy posiadają jedne z najlepszych właściwości termoizolacyjnych na rynku.

uszczelka_dolna_m-150x134

DBAMY O SZCZEGÓŁY

Kształt łuku górnego został tak zaprojektowany, by optymalnie dociskać górny panel bramy do nadproża. Brama stała się w ten sposób jeszcze bardziej szczelna i bezpieczna, bo nie jest możliwe odchylenie górnego panela do wnętrza.

naped_m-150x105

NIEZAWODNA AUTOMATYKA

Komfort obsługi bramy, to również jej niezawodna automatyka, która daje nie tylko gwarancję łatwego i bezproblemowego użytkowania, lecz także możliwość wpięcia bramy w dowolny system „domu inteligentnego”. Automatyka naszych bram, to urządzenia najlepszych, renomowanych producentów.

sprezyny_m-150x100

LEKKA W OBSŁUDZE

Każdą wyprodukowaną przez nas bramę, niezależnie od wymiaru, można bez problemu otworzyć jedną ręką, bez użycia siły. Jest to możliwe, dzięki dwóm sprężynom skrętnym, zapewniającym optymalne wyważenie bramy.

prowadzenia_m-150x130

OPTYMALNE WYKORZYSTANIE PRZESTRZENI

Nie ujęto bramy w projekcie domu? U nas masz możliwość wyboru między 6 typami prowadzeń. Zamontujesz bramę w dowolnie zaprojektowanym garażu, optymalnie wykorzystując dostępną przestrzeń. Minimalna wysokość nadproża dla naszych bram z napędem to jedynie 80 mm!


uchwyt_m-150x115

UCHWYTY I KLAMKI

Niezależnie od tego, czy wybierzesz napęd ręczny czy automatyczny, możemy wyposażyć bramę w dwustronny uchwyt lub klamkę o ergonomicznym kształcie, które pozwolą bez wysiłku zamykać i otwierać bramę.

drzwi_boczne_m-150x100

DRZWI BOCZNE

Perfekcyjnym uzupełnieniem bramy garażowej są dopasowane do bramy, zarówno kolorem jak i rodzajem przetłoczeń, boczne drzwi garażowe. Możliwości okleinowania niemal wszystkich fragmentów drzwi bocznych zapewnia spójne i estetyczne wykończenie elewacji garażu.

okna_m-150x112

INDYWIDUALNE DODATKI

Jeśli masz jeszcze jakieś dodatkowe pomysły na dostosowanie bramy do twoich potrzeb, spróbujemy stanąć na wysokości zadania. Znajdziesz w naszej ofercie najróżniejsze dodatki: okna o różnorodnym rozmiarze i kształcie, otwory wentylacyjne oraz drzwi serwisowe, umożliwiające przejście przez bramę bez jej podnoszenia.

Pełna kolorystyka oraz okleiny dostępne na stronie producenta:

krispol-logo